Ciężki dym

Użycie ciężkiego dymu jest niezwykle widowiskowe, zwłaszcza na weselach podczas pierwszego tańca. Uzyskujemy wówczas efekt tzw. płynięcia, co wzmacnia wrażenia estetyczne. W trosce o niepowtarzalną atmosferę najważniejszych dni w życiu oferujemy wytwornicę ciężkiego dymu. Jego cechą charakterystyczną jest unoszenie się delikatnie przy ziemi, co wywołuje niecodzienne wrażenie. Ciężki dym sprawdzi się także na wszelkich imprezach karnawałowych, balach czy urodzinach. Jest unikatową atrakcją, która w połączeniu z innymi dodatkami może sprawić, że każde zdjęcie z imprezy będzie niczym dzieło sztuki. Skorzystaj z naszej oferty i stwórz chwile, o których już nigdy nie będziesz chciał zapomnieć.

Dekoracja światłem

Wyjątkowe chwile potrzebują odpowiedniej oprawy. Niesamowita feeria barw podkreślająca nastrojowość pierwszego tańca weselnego lub poruszająca się w rytm dyskotekowej muzyki nada imprezie niecodziennego charakteru. Profesjonalna dekoracja światłem może zachwycać i szokować. Gra jasności z ciemnością i barw wydobywa ze zwykłych gestów unikatową dekorację. W naszej ofercie znajdziesz odpowiednią obsługę świateł podczas przyjęć, imprez okolicznościowych czy balów. Znamy się na swojej pracy i wiemy jak wiele piękna można wydobyć za pomocą światła. Idealne połączenie różnych dodatków sprawi, że na zawsze zapamiętasz najpiękniejsze chwile swojego życia. Oddaj się
w ręce profesjonalistów i korzystaj z niezapomnianej zabawy.

Nagłaśnianie imprez

Odpowiednie nagłośnienie jest podstawą szampańskiej zabawy. Żadne wesele nie może być udane bez odpowiedniej oprawy muzycznej i dobrego nagłośnienia. Najpiękniejsze chwile w życiu powinny być bezbłędne, dlatego pragniemy zaoferować Państwu profesjonalizm
i wysoką jakość w zakresie nagłaśniania imprez okolicznościowych, balów, przyjęć i wesel. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że mogą być Państwo spokojni o tę kwestię organizacyjną. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt i usługi. Wiemy, że odpowiednie dogranie dodatków składa się na piękną całość, na dzień niezapomnianej zabawy.

Dj i wodzirej

Większość ludzi nie wyobraża sobie udanego wesela czy imprezy okolicznościowej bez dobrego dj-a lub wodzireja. Odpowiednio dobrana osoba wie, jak rozruszać gości, jaką muzykę wybrać, aby pogodzić wybredne gusta każdego. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwoli nam na idealne dopasowanie się w gusta i rozruszanie każdej imprezy czy przyjęcia. Najlepsze wesela nie mogą się obejść bez profesjonalnego i odpowiednio przygotowanego dj-a. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dzięki temu będą Państwo mogli być pewni, że impreza będzie niezapomnianą, szampańską zabawą.

 

KONTAKT

     

Diamontiqua Sławomir Mroczek

05-304 Stanisławówul. Ogrodowa 2A

Sławek        660-751-803

Krzysiek     602-826-920